اخبار

با اخبار فناوری سیم تل بروز باشید

معرفی و آدرس باجه معطله پست کرج 1402/06/30


اگر نامه رسان (پستچی) مراجعه کرد و ما در محل نبودیم برای دریافت بسته پستی مون چکار کنیم؟

 منتظر موندن برای دریافت کردن یه خرید پستی یا نامه یا مدارک و گذرنامه و گواهینامه و سیم کارت، یه تجربه ای که اکثرمون حداقل یه بار تجربه اش کردیم. بعد از کرونا و اوج خریدهای اینترنتی این زمان و اشتیاق برای دریافتش بیشتر هم شد. ولی حتماً تاحالا براتون پیش اومده که وقتی خونه نیستین پستچی مراجعه کرده و بسته به دستتون نرسیده. اگر ساکن شهر کرجین و با این مساله روبرو شدین تو این مقاله بهتون کمک می کنیم تا بتونید سریع بسته یا مرسوله یا نامه تون رو از پست تحویل بگیرید.

 باجه معطله اسم اون جاییه که وقتی نامه رسان میاد و ما خونه نیستیم، مرسوله هامون بهش تحویل داده میشه؛ در واقع مربوط به مرسولات برگشتی پستی است که از دست فرستنده خارج شده و به دست گیرنده نرسیده. از جمله دلایل آن می تونه اینا باشه: آدرس اشتباهی یا ناقص، نقل مکان کردن گیرنده، حضور نداشتن گیرنده در آدرس مورد نظر یا موردهایی شبیه به این. با توجه به درخواست مخاطبین و مراجعین سایت مجموعه سیم تل، فروشنده اقساطی سیم کارت رند و معمولی 912 و نماینده رسمی همراه اول و ارائه کننده وام سیم کارت همراه اول برای مالکین و خریداران خط 912 برای آشنایی بیشتر با فعالیتها و وظایف باجه معطله و معرفی آدرس دقیق محل مراجعه این مقاله رو نوشتیم که با خوندن اون جواب سوالتون رو می گیرید.

ناقص بودن آدرس، جایه‌جا شدن یا اسباب کشی گیرنده، حضور نداشتن در محل یا مواردی از این قبیل موجب می‌شود که بسته به دست گیرنده نرسه و به باجه معطله پست کرج بره. بعضی از مرسوله‌ها مثل کارت ماشین، برگ سبز و کارت سوخت معمولا آدرس‌های قدیم روی آن‌ها نوشته شده و آدرس جدید ندارن و معمولا مردم از این موضوع شاکین که چرا مدارک به دستشون نرسیده که با چک کردن وضعیت مرسوله های پست در سایت رهگیری متوجه برگشت خوردنشون می شیم. روی بسته‌ها یه بارکد ۲۴ رقمی هستش که شرکت پست با این کد امکان رهگیری مرسوله وجود داره. با وارد کردنش تو سامانه میشه پیگیری کرد که مرسوله در چه موقعیتی هستش.

پستچی‌ها عموماً دو بار به آدرس روی بسته‌ها و نامه ها یا مدراک مراجعه می‌کنند و در صورتی که گیرنده حضور نداشته باشه، اگر مرسوله با پست پیشتاز ارسال شده باشد، پنج روز و چنانچه با پست سفارشی ارشال شده باشد به مدت ۱۵ روز در باجه معطله نگهداری می‌شود تا طبق اطلاعیه اعلام شده گیرنده مراجعه و بسته خود را تحویل بگیرد. این اطلاعات و زمانها بر اساس اونچه مسئولین پست اعلام کردن اینجا نوشته شده و ممکنه در زمان دیگه ای تغییر کنه. لازم به یادآوریه که حضور گیرنده نامه یا مرسوله یا بسته پستی با کارت شناسایی (کارت ملی) زمان مراجعه به باجه معطله پست کرج ضروریه. ساعت کاریشون هم مشابه مابقی اداره ها تو کرجه.
 آدرس باجه معطله پست کرج:
شهر کرج، میدان طالقانی، بلوار طالقانی شمالی، قبل از مرکز صدا و سیما استان البرز، اداره کل پست استان البرز، طبقه زیرزمین، سمت چپ باجه معطله پست کرج. پارکینگ در محوطه هم داره. جزییات اطلاعات این مقاله و معرفی آدرسها و شرایط مربوط به شهریور 1402 هستش، و ممکنه در آینده تغییرات داشته باشه.